Hakkımızda

Hakkımızda

Admin Lazer Markalama, 2001 yılında kurulan Admin Grup şirketlerinin yan kuruluşu olup, 2017 yılında Ankara'da lazer markalama üzerine faaliyete başlamıştır.

Admin Lazer Markalama, Admin Grubun iş hayatında 20 yıla yakın birikimleri, tecrubesi ve kurumsallaşma ilkesi içeriside faaliyet göstermektedir.

Admin Lazer Markalama, iş planı içerisinde en başta kurumsallaşmayı ön plana alıp, müşteri memnuniyetini, müşteri güveni ile kaliteden ödün vermeden emin adımlarla ankara lazer markalama ve ankara lazer kesim sektörlerinde hizmet vermektedir.

Admin Lazer Markalama kalite, güven ve fiyatlandırma politikasıyla marka değerinize değer katmaya devam etmektedir.

img
Ankara Lazer Markalama

Misyonumuz

Markalamada kaliteden ödün vermeksizin, müşterilerimize uygun fiyatla ve en hızlı şekilde hizmet sunmak. Kalitede ve kararlılıkta gelişmeyi aynı zamanda büyümeyi sürekli kılarak çalışma ortaklarımızın yaşamına değer katmayı hedeflemiş bir firma olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

map
Vizyonumuz

İnovasyonu benimseyen, teknolojik yeniliklere uyum sağlayan, üretimde kaliteyi ve prestiji ileri taşıyan, müşteri ve çalışanların memnuniyetini daimi olarak sağlayan, Güven ve gizliliği ön planda tutarak topluma ve ülkesine fayda sağlayan bir marka olmayı vizyonumuz olarak belirlemiş bulunmaktayız.